Okno U hladového herce znovu otevře už zítra

Slovácké divadlo má za sebou další vydařenou akci - minulý čtvrtek otevřelo výdejové okénko U hladového herce. Pro velký úspěch se herci s diváky u okýnka potkají i zítra, tedy ve čtvrtek 19. listopadu.

Už zítra se mohou diváci opět setkat s oblíbenými herci. Foto: Pavel Bohun

Oblíbené uherskohradišťské osobnosti Tomáš Šulaj, Petra Staňková, Pavel Šupina a Jitka Hlaváčová nabízely divákům kávu a čaj a hlavně ujištění, že si navzájem chybí.

„Bylo to dojemné. Přišlo přes sto lidí, nosili nám dárky od vína přes sladkosti až po kosmetiku na odličování a vánoční ozdoby. Všichni byli moc milí, vyprávěli, jak se těší do divadla a drží nám palce,” říká Josef Kubáník s tím, že se o slováckých divácích ví, že patří k nejsrdečnějším v republice.

Díky obrovskému ohlasu akce se divadelníci rozhodli otevřít okénko U hladového herce tento týden zas. Už zítra, tedy ve čtvrtek od 14.00 do 18.00, se na diváky budou těšit další známí herci, například Zdeněk Trčálek či Pavlína Hejcmanová. Čekání na hotovou kávu zpříjemní i záznam muzikálu Chicago, který bude promítán v televizní obrazovce nad pokladnou.

„Aspoň symbolicky si připomeneme to, co nám tolik chybí, a věřím, že z toho budou mít radost i naši diváci,” uzavírá Josef Kubáník.