Oskar a růžová paní končí!

Nominace na Cenu Alfréda Radoka v kategorii Mužský herecký výkon roku a Scénická hudba roku (rozhoduje hlasování divadelních kritiků a recenzentů, pořádá ji tradičně časopis Svět a divadlo (SAD) a uděluje Nadační fond Alfréda Radoka ve spolupráci s agenturou Aura-Pont), získání místní ceny Největší z pierotů a druhé místo v divácké anketě Slovácký Oskar (nejoblíbenější inscenace) – tím vším se může pochlubit dojemný příběh Oskar a růžová paní. V pátek bude mít derniéru!

„Oskar“ je vtipným, hravým, dojemným a hlubokým vyprávěním o desetiletém chlapci, který tráví čas v nemocnici, kde se seznámí se svéráznou ošetřovatelkou babi Růženkou, která mu poradí, jak každý zbývající den prožít tak intenzivně, jako by to bylo deset let… 
„Oskar je role, která herce potká jednou za život. A když se to spojí s vynikající režií Zoji Mikotové, s níž jsem chtěl už dlouho spolupracovat a s Květou Fialovou v roli růžové paní, je to pro mě samotného zážitek,“ říká představitel chlapce Oskara Josef Kubáník.
Ostatně – zážitek je to i pro diváky. Mnohé z repríz končí mohutným potleskem vstoje, při němž se diváci nebrání dát najevo své pohnutí a to, jak je inscenace zasáhla.
Na poslední představení hry Oskar a růžová paní v pátek 29. listopadu od 19.00 hodin jsou ještě volná místa v zadních řadách a na balkoně. Můžete je obsadit ZDE