Oslavujeme! Herec Pavel Hromádka má syna

Herec Slováckého divadla Pavel Hromádka má syna. Chlapeček se narodil 21. února ve 23.31. Byl to podle tatínka pěkný cvalík. 4.05 kg a 53 cm mluví za vše. Dostal jméno Vojtěch.

„Vojta je kliďas, zakřičel si jenom když s ním sestra manipulovala, vypadalo to, že ho otravuje, že ho nenechají spát,“ svěřil se pyšný otec. „Když jsem si ho zabaleného vzal já, klidně si chrupkal. Jen když jsem nedal pozor a svítilo na něj moc světla, začal se ošívat a škňúřit. Jinak spokojeně spal, sem tam si zaslintal a roztomile ve spánku špulil rty do roztodivných tvarů,“ dodal Pavel Hromádka.
Jednačtyřicetiletý herec je z prken Slováckého divadla známý od roku 2000. Diváci jej znají z mnoha rolí, v nesmrtelné komedii Rychlé šípy hraje Old Shatterhanda a dalších několik rolí, postavu Schwoba vytvořil zase v atraktivním muzikálu Cikáni jdou do nebe. Naposledy nazkoušel roli Mr. Drýmra ve hře Modré květy. Nyní s režisérem Stránským připravuje postavu Lupina v pohádkové komedii Dalskabáty hříšná ves aneb Zapomenutý čert, premiéra bude první dubnovou sobotu.
Pavel Hromádka je podruhé ženatý, když se sečtou děti jeho i jeho manželky z prvních manželství, pak už tři syny má. Zajímavostí je, že jeden z hochů hraje v úspěšném muzikálu Slováckého divadla Donaha! syna hlavního hrdiny. Právě narozený Vojtěch je prvním společným dítětem Pavla Hromádky a jeho milé manželky Evy.

V roli Schwoba v muzikálu     V roli Mr. Drýmra v inscenaci
Cikáni jdou do nebe:             Modré květy:      
        
foto: Jan Karásek

Vojtěch v roli spícího novorozence:

foto: bdící otec Pavel