OZNÁMENÍ: Páteční Rychlé šípy v dešti

Vážení diváci, počasí nám v pátek 30. 6. 2017 na Bukovině nepřálo a představení jsme byli nuceni z důvodu deště zrušit. Je nám to líto stejně jako vám, na venkovní představení jsme se všichni těšili, ale větru a dešti poručit neumíme.

Jelikož jste ale přišli o možnost zhlédnout představení, máte nárok na vrácení vstupného, či výměnu vstupenek na představení na pondělí 30. 10. 2017.

Dne 3. a 4. 7. pro vás mimořádně otevřeme pokladnu od 8.00 do 15.00 hodin, kde můžete své peníze za představení oproti zakoupené vstupence dostat zpět, či vyměnit vstupenku za říjnové představení.

Pokud se vám tyto termíny nehodí, napište nám, prosím, e-mail s žádostí o vrácení peněz či s žádostí o výměnu za představení dne 30. 10. a dejte nám vědět, zda jste si již rezervaci vytvořili sami on-line, či vám máme nabídnout místa my. Do e-mailu nám naskenujte nebo vyfoťte vstupenku, napište, na které jméno byla vystavena a připojte i číslo účtu, na který máme vstupné zaslat zpět, či číslo rezervace na představení konané dne 30. 10., s kterou máme vaši platbu spojit.

Kontaktujte nás prosím nejpozději do 7. 7. 2017.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám léto plné hezkých zážitků!