Perfect Days proslavil film Alice Nellis

Perfect Days – I ženy mají své dny. Tak se jmenuje český film Alice Nellis z roku 2011. Jeho předlohou se stala hra, kterou před pár dny dozkoušeli i uherskohradišťští divadelníci. Ve filmu si zahrály velké herecké osobnosti a dočkal se mnoha ocenění.

Inscenační tým Perfect Days po interní premiéře

Do hlavních rolí Alice Nellis obsadila známé herecké hvězdy: Ivanu Chýlkovou, Vojtu Kotka, Boba Klepla, Ondřeje Sokola, Zuzanu Bydžovskou nebo Zuzanu Kronerovou.

Divácky oblíbená komedie se dočkala několika nominací na filmovou cenu Český lev: Ivana Chýlková za hlavní ženský herecký výkon, Zuzana Bydžovská za vedlejší ženský herecký výkon, Ondřej Sokol za vedlejší mužský herecký výkon a Alice Nellis byla nominována za režii na cenu filmového portálu Kinobox.

„Určitě zkusíme na skutečnou premiéru s diváky pozvat kolegy, kteří hráli hlavní role v populárním filmu Alice Nellis. Tedy Ivanu Chýlkovou, Vojtu Kotka nebo Boba Klepla. Hlavně si ale přejeme, abychom už konečně mohli začít hrát. Držíme nám i divákům palce, ať se ve zdraví dočkáme,“ přeje si manažerka divadla Jitka Honsová.

Perfect Days ve Slováckém divadle režíroval zkušený MIkoláš Tyc a interní premiéra proběhla 15. dubna.