Petra Staňková: Na tour můžu všechny peskovat, což mě dost baví

Šestice nejmladších herců Slováckého divadla vyráží v těchto dnech na další zastávky neobvyklého turné KDE DOMOV TOUR, na kterém návštěvníkům obchodních center, ale i uherskohradišťské kavárny Jiné Café zpestřuje předvánoční období bláznivými scénkami, ale i připomenutím nového předplatného na rok 2018 Kde domov tvůj? Slovácké divadlo.

Petra Staňková, která se stala jednou z hlavních aktérek, zhodnotila první zastávku turné, kterou bylo ve čtvrtek 30. listopadu uherskohradišťské Tesco a o víkendu kavárna Jiné Café.

"Myslím, že to probíhá moc dobře. Já osobně si to užívám. Máme uprostřed obchoďáku postavený pokojíček a hrajeme si na to, že jsme s kolegy jedna rodina. Já stojím v čele jako matka a můžu je všechny peskovat, což mě dost baví. Pro každého nakupujícího mažeme vánočku s máslem a marmeládou, a zveme je k nám domů. Setkáváme se tak tedy v předvánoční nákupní horečce s našimi diváky, povídáme si s nimi. Snažíme se jim přiblížit, co všechno pro ně v nové sezóně připravujeme a lákáme je do divadla. Do toho řešíme recepty na vánoční cukroví, kapry a stromečky. Mají zde taky možnost si předplatné přímo na místě koupit a rovnou tak třeba vyřešit jeden z vánočních dárků. Ještě nás čeká Tesco v Uherském Brodě a ve Zlíně, tak se určitě za námi stavte!," zve sympatická herečka.

Kromě Petry Staňkové se můžete těšit na neobvyklé setkání se Štěpánem Goišem, Davidem Macháčkem, Terezou Hrabalovou, Martinem Hudecem a Barborou Nesvadbovou.

Herci zavítají zítra, v sobotu 9. prosince, do Centra Zlín, kde budou k vidění mezi 11. a 15. hodinou.

Příští pátek 15. prosince  od 14 do 17 a v sobotu 16. prosince od 11 do 15 hodin se pak "zabydlí" v Tescu v Uherském Brodě.

V kavárně Jiné Café v Uherském Hradišti můžete na partičku, která vám nabídne speciální Divadelní menu v podobě kávy a domácího dortíku, narazit tuto neděli 10. prosince a ve čtvrtek 21. prosince od 13 do 18 hodin.