„Pohovka si o živý kontakt přímo říká,“ trvdí programová vedoucí Českého rozhlasu Zlín

Už dnes večer se ve Slováckém divadle uskuteční živé natáčení rozhlasového pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka, ve kterém moderátor přivítá jako hosty Báru Hrzánovou a Davida Vaculíka. Nabídku na vlastní autorský pořad dostal dostal Josef Kubáník od vedoucí programu Českého rozhlasu Zlín Markéty Janíkové. Intenzivně spolupracují už téměř rok.

Markéta Janíková stojí za vznikem pořadu Na pohovce JK

„Ten pořad si o živý kontakt s posluchači přímo říká,“ vysvětluje Markéta Janíková. „Často nás mrzí, že diváci nemohou být u všech těch neopakovatelných situací, které při rozhovorech vnikají. Navíc zábavná talk show u nás v kraji chybí. Takže živý pořad pro diváky byl v plánu hned a ve Slováckém divadle jsme pro naše snílkovské plány našli ideálního partnera a to správné místo i s pohovkou.“

Zda páteční živé natáčení ve Slováckém divadle bude pokračovat i v dalších měsících se uvidí. „Odpověď není jen na nás, tu nám dají v pátek diváci. Nejvíc se těšíme, že se na konci zeptají: A kdo a kdy bude příště?,“ uzavírá programová vedoucí Českého rozhlasu Zlín Markéta Janíková.

Vstupenky na dnešní natáčení pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka ve Slováckém divadle jsou k dispozici na webu a v pokladně divadla.