Právě dnes má premiéru komedie Perfect Days. Tvůrci si přejí potěšit sebe i diváky

Je to tady. Po sedmi měsících od zahajovací zkoušky se tvůrci i diváci dočkají oficiální premiéry komedie Perfect Days. S jakým přáním a očekáváním dnes půjdou herci do divadla?

Už dnes večer se herci a diváci dočkají komedie Perfect Days

Josef Kubáník (Dave Marshall): "Rád bych měl naději, že naše premiérové představení dobře dopadne, že potěšíme milovníky komedií i dobrého divadla, a publikum bude z divadla odcházet s pocitem, že i když máme někdy pocit, že je život zpackaný a nic se nám nedaří, hned druhý den se to může otočit k lepšímu."

Irena Vacková (Alice Inglisová): "Vzhledem k tomu, že jsme už interní premiéru a některé reprízy odehráli v květnu a červnu, určitou představu o reakcích publika mám, takže mi nezbývá než popřát Perfektním dnům dlouhý a veselý život."

Tereza Novotná (Barbara Marshallová): "No, očekávání budou nemalá: dát do toho všeho tak akorát, co nejméně toho pokazit, co nejvíc si užít reakcí publika, ale ne zas moc, udělat radost spolutvůrcům inscenace, obstát před rodinou klakou, nezakopnout v zákulisí, nesplést si scény... Brrr, toho je. Tak už jen teda zlomme vaz!"

Monika Maláčová (Sadie Kirkwoodová): "S přáním, aby se diváci dobře pobavili a nás herce odměnili potleskem, který jsme dlouho neslyšeli."

David Vaculík (Brendan Boyle): "S přáním všechno říct a s očekáváním potlesku ve stoje. Omlouvám se, ale moje postava rozhodně netrpí přehnanou skromností a mně to trochu prosakuje do civilního života."

„V den premiéry půjdu se psem do lesa,“ říká Tereza Novotná

Hlavní roli čtyřicátnice Barbary, která má zdánlivě vše, ale přesto touží po dítěti, si už večer v premiéře zahraje herečka Tereza Novotná. V den premiéry se vždy snaží být především v klidu.

„Tuším, že se budu v sobotu hodně procházet se psem po lese. Dobře se mi u toho přemýšlí, opakuje text a utíká od domácí reality,“ říká Tereza a prozrazuje, že jako správná herečka je i tak trochu pověrčivá. „Před samotným začátkem premiéry mám jeden drobný rituálek, který dělám od nástupu do Slováckého divadla. Ale nevím, jak to letos pořeším, když už jsem ho udělala před interní premiérou. Jestli mám nárok ještě na jeden. To jsem si ještě nerozhodla,“ usmívá se Tereza Novotná.