Předplatné 2014 si dosud zakoupilo a vyzvedlo 7819 našich diváků. Děkujeme. Přidají se další?

Letos již noví předplatitelé na rok 2014 nepřibudou. V této chvíli (a do konce roku 2013 se to nezmění) evidujeme 7819 předplatitelů! Po Novém roce však nějaké změny stále nastat mohou. Některé hromadné objednávky ještě očekáváme a také někteří jednotlivci se možná teprve rozhodnou a nakonec si předplatné pořídí. Bývá to tak každý rok. Možnosti se ale s postupem času zmenšují…

Ve chvíli, kdy pro jakoukoliv předplatitelskou skupinu roku 2014 odehrajeme první představení, není možné do ní zařazovat další zájemce. Okamžik, kdy všechny předplatitelské skupiny roku 2014 budou mít odehraný svůj první titul, je tím, v němž budeme dojista vědět, kolik předplatitelů opravdu máme. A také tím, kdy možnost pořídit si Předplatné 2014 definitivně skončí.
Podle pracovnice obchodního oddělení Marie Svozilové se pravděpodobně počet předplatitelů pro rok 2014 přehoupne přes osm tisíc. Jestli ale rekord z roku 2013 bude překonán, to zdaleka není jisté.

Náš program po skončení vánočních a před začátkem novoročních svátků dnes zahájí muzikál Donaha! Máme jej na repertoáru od roku 2005. Je po Rychlých šípech druhou nejhranější inscenací v historii Slováckého divadla.
Zítra
bude náš mezisváteční program pokračovat komickou operou Dobře placená procházka – za doprovodu živé kapely.
Pozítří od 16.00 hodin
pro celé rodiny a všechny generace uvedeme Jiráskovu Lucernu.
V pondělí 30.12.
nás a naše diváky čeká komedie Nájemníci.
A silvestrovským představením bude hudební revue Kdyby tisíc klarinetů (od 18.00 hodin).

Uvítejte nový rok 2014 tím pro vás nejlepším možným způsobem! A i v roce 2014: na shledanou ve Slováckém!