Překvapení! Divadlo odvysílá na Facebooku ještě jednu speciální Jízdu s Haraficou

Po čtyři adventní neděle těšilo Slovácké divadlo své příznivce vysíláním na Facebooku. Pohádky prokládali divadelníci oblíbenými Jízdami s Haraficou a herci Slováckého divadla. A připravilo si ještě jedno překvapení.

Tajným hostem buchlovické Jízdy s Haraficou byla Hana Ulrychová

„Škoda jen, že je dnes poslední adventní neděle,“ napsala k videu herců zpívajících s cimbálovkou fanynka Yveta Hajduchová. „Doufám, že nás Slovácké divadlo ještě něčím potěší. Co takhle Silvestr?“ ptala se, jako by tušila, že divadelníci schovávají v rukávu ještě jedno eso. A to pořádné.

„I když jsme říkali, že Jízdy s adventními nedělemi skončí, od začátku jsme měli připravené překvapení. Den před Silvestrem, tedy právě dnes 30. prosince, chystáme bonus. A to záznam speciální letní Jízdy s Haraficou z roku 2016, kterou jsme už tehdy nazvali Best of. Byla totiž složena z toho nejlepšího, co se do té doby na našich pravidelných Jízdách objevovalo,“ prozrazuje mluvčí divadla Josef Kubáník.

Fanoušci uherskohradišťské scény, světových hitů v unikátní úpravě pro cimbálovku a letní atmosféry vyprodaného amfiteátru, si mohou opravdu poslední záznam Jízdy s Haraficou a herci Slováckého divadla pustit dnes od 20 hodin večer na Facebooku Slováckého divadla.