Premiéra Jesus Christ Superstar: „Bravo!“ volali nadšení diváci

Nekončící ovace, opakované vyvolávání herců na jeviště, slzy dojetí i nekonečná euforie. To vše se odehrávalo v sobotu večer ve Slováckém divadle, kde se konečně uskutečnila premiéra muzikálu Jesus Christ Superstar. Po strop zaplněný sál dal divadelníkům najevo, že tohle se jim opravdu povedlo.

Diváci tleskali tvůrcům Jesus Christ Superstar ve stoje

„Při děkovačce nám málem spadlo divadlo na hlavu,“ smál se představitel Kněze David Vaculík. „Všichni už jsme u divadla nějaký ten pátek, ale tak silné okamžiky jako při premiéře Jesuse zažíváme opravdu výjimečně. Bylo to něco neskutečného, jak nám diváci tleskali a děkovali. My děkujeme jim.“

„Odvalil se nám obrovský kámen ze srdce a snad můžu říct, že jsme teď šťastní. Bylo to dlouhé a neskutečně náročné zkoušení. Ale za reakce diváků to všechno stálo,“ usmíval se po premiéře šťastný představitel Jidáše Tomáš Šulaj.

Říjnové i listopadové reprízy Jesuse jsou už nyní beznadějně vyprodané. „Zájem je obrovský, brzy zveřejníme program na další měsíce, Jesus Christ Superstar tam nebude chybět,“ slibuje nedočkavým divákům mluvčí divadla Josef Kubáník.