Přeskočilo nám - dnes v rádiu

Další z bodů naší informační kampaně k prodeji předplatného na rok 2014? Rozhlasový zábavný pořad s názvem Přeskočilo nám aneb Drby místo vrby! Můžete si jej naladit na Českém rozhlase Brno dnes od 15.00 hodin. O co jde? Moderátorka Věra Hotařová několik dnů předem v divadle natočí, co o vybrané osobnosti našeho divadla říkají její kolegové. Onu osobnost pak pozve do vysílání a host se nestačí divit, co všechno se dozví. Jak zareaguje?

Například v prvním díle odvysílaném před měsícem se herci trefovali přímo do ředitele Igora Stránského. „Pan Stránský byl velmi vtipný a pohotový, první díl se povedl. O to víc se těším na ty další,“ říká moderátorka.
Další díl zábavného pořadu je připravený na dnešek. Zpovídaným bude Josef Kubáník, jenž s nápadem před několika týdny sám přišel. „A teď se to obrátí proti mně, už se děsím, co uslyším,“ obává se a pobaveně krčí rameny. Moderátorku Věru Hotařovou ale zná hodně dlouho a věří, že mu v případě kolapsu poskytne první pomoc. Zda bude potřeba, se posluchači dozvědí dnes od 15.00 na vlnách Českého rozhlasu Brno, kdy druhý díl zábavného pořadu Přeskočilo nám aneb Drby místo vrby začíná.