V prosinci na Čarodějnice v kuchyni

Neviděli jste ještě více než zábavnou podívanou pro milovníky i ochutnávače kuchařského umění Čarodějnice v kuchyni? V prosinci budete mít možnost! Mimořádnou reprízu komorní komedie kanadské autorky Caroline Smithové uvedeme ve čtvrtek 14. prosince od 18 hodin na Malé scéně. Vstupenky můžete už nyní zakoupit v pokladně divadla nebo na našich webových stránkách zde.

Komedie přivádí na jeviště, respektive do televizního studia, dvě dámy v nejlepším věku, dvě skvělé kuchařky, sokyně v lásce a také slavné moderátorky oblíbených televizních kuchařských show, Isabelu Lomaxovou a Dolly Biddleovou. Problém je, že se už třicet let vroucně nenávidí, protože Larry Biddle s jednou z nich chodil, a tu druhou si vzal. A tak když se tyto dámy dostanou k sobě, neštítí se navzájem použít jakýchkoli odvetných prostředků.

Hru kanadské autorky Caroline Smithové divadlo uvádí v rámci alternativní dramaturgické linie SLoffÁCKÉ DIVADLO a slováčtí herci ji nastudovali v režii Michala Skočovského, který momentálně ve Slováckém divadle připravuje novinku Přes ploty, jako první v Evropě.

Hlavní role vytvořili Monika Horká, Jaroslava Tihelková a Josef Kubáník v alternaci s absolventem brněnské JAMU Viktorem Zavadilem.