Rychlé šípy dostaly bonbóny z Jordánska

Krabici plnou sladkostí a neobvyklý dopis obdrželi při poslední repríze protagonisti komedie Rychlé šípy Slováckého divadla. "Už jsme toho od diváků dostali hodně, ale tento dárek nám doslova vyrazil dech," říká představitel Dlouhého Bidla Josef Kubáník a cituje z uvedeného dopisu.

"Milé Slovácké divadlo, přijměte, prosím, pozdrav z Jordánska, země, odkud se každé léto ráda vracím do Hradiště, do Slováckého divadla. Srdečný pozdrav a dík celému souboru a hlavně Tomáši Šulajovi a Davidu Vaculíkovi, jejichž hlasy z Pokrevních bratrů mi dávají zapomenout na tisíce kilometrů, které dělí Jordánsko od Česka a které mě přenášejí z vyprahlých ulic Ammánu do Vašeho divadla. Petra Algsous." "Myslím, že máme skutečně nejlepší diváky a patří jim za to náš dík," uzavřel Kubáník.

Jednu z nejúspěšnějších komedií v historii divadla, která se drží na repertoáru už sedmnáct let, se souborem nastudoval režisér Robert Bellan.

Nejbližší repríza na domácí scéně proběhne v pondělí 30. října. Zbývají na ni poslední vstupenky, které si můžete rezervovat zde.