Silvestr ve Slováckém divadle? Zbývají poslední lístky!

Posledních 31 vstupenek v tuto chvíli zbývá na poslední představení roku 2017 ve Slováckém divadle, komedii Bez roucha. "Ano je to tak. Na silvestrovské představení zbývají poslední lístky, proto by si zájemci měli pospíšit. Komedie Bez roucha totiž bude mít v neděli 31. prosince zároveň derniéru," zve na jedinečné zakončení roku mluvčí divadla a herec Josef Kubáník.

Hru Michaela Frayna se souborem nastudoval režisér Šimon Dominik. Komedie, kterou divadlo uvádí pod názvem Bez roucha Aneb Sardinky, sardinky!, vypráví o tom, co se při zkoušení a reprízování divadelní inscenace děje za scénou.

"Kde se hrála, tam sklízela ovace a dočkala se stovek repríz. Například v pražském Činoherním klubu ji v roce 1986 režíroval Jiří Menzel, jenž do hlavních rolí obsadil taková esa jako Jiřinu Jiráskovou, Petra Čepka, Libuši Šafránkovou, Jiřího Kodeta, Josefa Abrháma a další - zkrátka co jméno, to pojem. Výsledek? Herci ji milovali a diváci chodili stále dokola, skoro deset let," doplnil Kubáník.

Ve Slováckém divadle se známý komediální kus hrál téměř dva roky a slováčtí herci se díky této komedii seznámili i s Libuší Šafránkovou.

Vstupenky na speciální silvestrovské představení si můžete rezervovat přímo zde.