Sklep, zahrada, les. Herci makají i v nucené pauze

Dopoledne zkouška, večer představení, do toho ještě vlastní sportovní aktivita. Herci jsou na výdej energie a pravidelný pohyb zvyklí. I v karanténě se tak snaží udržovat ve formě.

Jak řeší nedostatek pohybu se svěřila Petra Staňková. „Cvičit chodím do sklepa, aspoň nějaké drobné cviky. Není to taková zábava ani makačka, ale lepší než se vrátit do divadla jak knedla,“ říká herečka, která před pár lety udivila své okolí i diváky rapidním váhovým úbytkem.

S Petrou Staňkovou si často dávala do těla i Jitka Hlaváčová. Nyní musela s posilováním zvolnit, a to nejen kvůli karanténě. „Byla jsem na operaci, ještě cvičit naplno nemůžu, tak doma dělám jen zlehka pár cviků. Každé jaro s Jožkou Kubáníkem chodíme na zmrzliny a tloustne spolu do plavek, myslím, že letos nám to půjde samo,“ směje se představitelka Kostelničky v Její pastorkyni.

Tomáš Šulaj zahradničí, chodí do přírody, pracuje na domě. I on si ale musel odpustit oblíbené návštěvy fitness centra. „Trpím moc. Snažím se posilovat a cvičit, ale doma samotného mě to nebaví. Nemám k tomu vybavení, tak se snažím posilovat aspoň s vlastní váhou, vždyť to doporučuje i Jarda Jágr,“ prozrazuje Tom Šulaj.