Školáci, přijďte dnes na Lucernu za půlku ceny! A co takhle v příštím školním roce předplatné s výběrem her přímo pro vás?

Poslední školní den a hurá na prázdniny! Co takhle ale dnes večer přijít do divadla za poloviční vstupné na hru Aloise Jiráska Lucerna? Že je jméno Jirásek připomenutím školních povinností, o kterých už nechcete slyšet? Jenže my umíme pohádkový příběh rozžít tak, že je lepší než v televizi! Podívejte se na stránky inscenace a prohlédněte si fotky – krásná scéna i kostýmy. Lahodnou hudbu a skvělé herecké výkony posoudíte až na místě – dnes večer v 19.00 hodin. Ta hra vůbec není stará. Zaujme všechny generace. A je to docela originální – oslavit konec školního roku v divadle… Nějaké vstupenky ještě jsou – vyberte si TADY… A co takhle si pořídit studentské nebo žákovské předplatné a v příštím školním roce přijít do divadla častěji za skvělou cenu?

Rychlé šípy? U těch jsme se bavili celé dvě hodiny. Škoda, že s námi v divadle nebyly i naše děti,“ říkají si mnozí rodiče poté, co odcházejí rozesmátí z divadla po zhlédnutí nejúspěšnější komedie na Moravě. „Kdyby tak mohla ta naše maturantka vidět Kočku na rozpálené plechové střeše,“ říkají si jiní, jejichž dcera se chystá ke zkoušce dospělosti. Další by zase rádi vymysleli svým potomkům smysluplný program na odpoledne. To všechno je možné.
„Chceme rodiče upozornit na možnost pořídit dětem odpolední předplatné, které doposud vyřizovaly školy. Teď už nemusí být odkázáni pouze na aktivitu učitelů, děti mohou rodiče do divadla přihlásit sami,“ říká ředitel uherskohradišťského divadla Igor Stránský s tím, že pro žáky a studenty jsou vyhrazeny odpolední hodiny v 17.00 a v 18.00 hodin. „Budou tak mít jistotu, že se domů dostanou včas,“ upozorňuje ředitel a připomíná další výhody. „Žákům i studentům nabízíme inscenace, které je jednak pobaví, ale také donutí přemýšlet o době, ve které žijeme, a také se setkají s výjimečnými osobnostmi, díky kterým patří Slovácké divadlo k nejlepším scénám u nás,“ vyjmenovává ředitel.
„Věříme, že oslovíme co nejvíc nových mladých diváků,“ uzavírá Igor Stránský a připomíná několik prvenství. Slovácké divadlo má nejvíc předplatitelů mezi činoherními soubory v republice, obrovskou oblibu má také na sociálních sítích – facebook uherskohradišťské scény je s více jak 7000 fanoušky jedním z nejoblíbenějších v zemi. Zájemcům o vyřízení odpoledního a podvečerního předplatného stačí napsat na adresu predplatne@slovackedivadlo.cz, nebo zavolat na číslo 572 554 455.

Jakou skladbu inscenací jsme pro školáky a studenty připravili? Dozvíte se ZDE...