Slovácké divadlo hlásí na Silvestra opět "otevřeno"

Už tradičně připravilo Slovácké divadlo i letos pro své návštěvníky speciální silvestrovský večer. Ten se jako každý rok ponese v komediálním duchu, letos se slavnou komedií Williama Shakespeara Mnoho povyku pro nic, kterou ve Slováckém divadle nastudoval režisér Zdeněk Dušek. Vstupenky k dispozici zde

"Silvestr je ještě daleko, nicméně více než polovina lístků už je prodaných. V současné chvíli nám na silvestrovský večer zbývá 144 vstupenek a stojí 690 korun," upřesňuje mluvčí divadla a herec Josef Kubáník. "Jako každý rok se diváci můžou těšit na neobvyklý a jedinečný zážitek ve společnosti herců Slováckého divadla. Chybět nebude samozřejmě občerstvení a dobrá nálada," dodává mluvčí.

"Silvestrové představení je jediným v roce, kdy si můžeme dovolit na jevišti skoro všechno a nehrozí nám za to pokuta," usmívá se herec Jiří Hejcman. "Někdy ale musíte před vyprodaným hledištěm improvizovat a co vás asi tak napadne, když se před vámi najednou objeví starosta v kostýmu Mirka Dušína a tvrdí, že je jeho starší bratr?" vybavuje si situaci ze silvestrovské reprízy Rychlých šípů. "Důležité ale je, že se umíme ve Slováckém divadle bavit," uzavírá.