Slovácké divadlo je připraveno hrát, čeká na jasné podmínky

Od 11. května 2020 je znovu umožněno divadlům v České republice hrát. Slovácké divadlo je však zatím nuceno stále vyčkávat.

V tuto chvíli jsou podmínky pro divadelní provoz složité a ekonomicky velmi nevýhodné. Například herci musí podstupovat pravidelně testy, divadelní bar musí zůstat uzavřen, při dodržení všech podmínek se do hlediště vejde jen velmi omezený počet diváků a podobně. Divadelníci tedy čekají, až se situace ještě více zklidní a pravidla zjednoduší a především zpřehlední. Věří, že to bude už brzy, a proto alespoň začali oprašovat inscenace, aby je mohli nasadit do programu okamžitě, jakmile to bude možné. 

Všechny vstupenky na neuskutečněná představení zůstávají stále v platnosti. Pro všechna zrušená představení chystá divadlo náhradní termíny, o kterých budou diváci informováni pomocí e-mailu či webových stránek divadla. Tyto termíny budou zveřejněny po znovuobnovení provozu.  

Ples Slováckého divadla a Ray Service byl bez náhrady zrušen. O vrácení vstupného lze žádat e-mailem na predplatne@slovackedivadlo.cz. Na tento e-mail mohou návštěvníci posílat kopii vstupenek a číslo účtu, kam je možné vstupné vrátit. Slovácké divadlo velmi děkuje všem divákům, kteří se rozhodli divadlu vstupné na ples ponechat a podpořit tak jeho provoz.

Pokladna Slováckého divadla je od soboty 14. března zavřená do odvolání. V případě jakýchkoli dotazů či přání mohou diváci využít e-mail: pokladna@slovackedivadlo.cz či predplatne@slovackedivadlo.cz nebo telefonní linky: 739 061 747, 739 351 834 (ve všední dny 8:00 - 15:00).

O všech změnách informují divadelníci na webu a sociálních sítích.