Slovácké divadlo na sociálních sítích

Diváci a fanoušci Slováckého divadla si přijdou na své nejenom návštěvou divadelních představení, ale i prostřednictvím internetu. Už nějakou dobu mohou zájemci dění na jevišti i v zákulisí sledovat také na sociálních sítích. "Jsme na Facebooku, Instagramu i Twitteru a pořád se i tam hodně děje," říká tiskový mluvčí divadla a herec Josef Kubáník.

Mezi ty nejrozšířenější a nejsledovanější patří Facebook, kde má Slovácké divadlo přes patnáct tisíc sledujících. "Na Facebooku se hodně soutěží. Úspěch sklidila například prázdninová soutěž "Vyfoťte se s našimi herci". Vyhrála fotka fanouška Honzy, který o prázdninách "ulovil" naše herečky Terezu Hrabalovou a Petru Staňkovou. Jeho fotografie posbírala 349 lajků. Soutěže u nás na Facebooku probíhají poměrně často a naši fanoušci je mají rádi," upřesňuje Josef Kubáník.

Sledovat Slovácké divadlo mohou lidé i na Instagramu a Twitteru. "Na Instagram umísťujeme jiné fotky než na Facebook, ale i zde naleznou naši příznivci atraktivní informace z dění na jevišti i v zákulisí. Twitter je spíše zpravodajský a na své si přijdou zejména náročnější čtenáři," uzavírá Kubáník.