Benefiční koncert podpoří Rok srdce

Nejen pro všechny milovníky Slováckého divadla a muzikálů bude určen benefiční koncert v rámci projektu Uherskohradišťské nemocnice pro rok 2017 Rok srdce s písněmi z muzikálu Hra o pyžama. Akce, která podpoří dobrou věc, proběhne v neděli 3. září od 17 hodin na heliportu v areálu Uherskohradišťské nemocnice.

"V loňském roce jsme se stejné akce zúčastnili v rámci projektu Rok mozku s koncertní verzí muzikálu Pokrevní bratři. Letos představíme návštěvníkům proslulý americký crazy muzikál Hra o pyžama," upřesňuje tiskový mluvčí divadla a herec Josef Kubáník.

Prostředí, v němž se tento proslulý americký crazy muzikál odehrává, je poněkud netradiční - je jím totiž továrna na pyžama. V té se ovšem právě schyluje ke stávce, neboť její pracovníci chtějí přidat přesně sedm a půl centu na hodinu.

Muzikál ve Slováckém divadle nastudoval režisér Mikoláš Tyc. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na Jiřího Hejcmana, Petra Čagánka, Terezu Hrabalovou, Pavla Hromádku, Pavla Majkuse, Tomáše Šulaje, Terezu Novotnou, Irenu Vackovou, Davida Vaculíka a další.

Více informací o projektu naleznete zde.