Slovácké divadlo ve videu města Uherské Hradiště

Před několika týdny představilo město Uherské Hradiště oficiální videoklip  s názvem „Mám tě rád jako…“ lákající k návštěvě srdce Slovácka. Kromě dalších dominant v něm nechybí ani Slovácké divadlo.

V klipu se objevila inscenace Deskový statek

„Město Uherské Hradiště je mimořádně nakloněno kulturnímu dění ve městě, z čehož je zřejmé, že naše spolupráce je více než dobrá. Jak město, tak i Slovácké divadlo si vzájemně vychází vstříc a věřím, že nejen proto jsou naši herci součástí tohoto krásného videoklipu. Kéž přivede do města spousty turistů, které ocení krásu i kulturu našeho regionu,“ přeje si ředitelka uherskohradišťské scény Libuše Habartová.

Doplňuje ji starosta města Stanislav Blaha: „Už od začátku jsme věděli, že v propagačním spotu Uherského Hradiště nemůže Slovácké divadlo chybět. Naše divadlo je výjimečné, stejně jako okamžiky, které mohou lidé v Srdci Slovácka zažít. Když k tomu přidáme folklór, se kterým se tady i v dnešní moderní době setkáváme na každém kroku, malebné kulisy města i srdečnost a pohostinnost místních lidí, pak je jasné, že Uherské Hradiště je skvělé místo, kde se dá strávit hned několik dní dovolené.“

Videoklip si můžete pustit TADY.