V srpnu nás uvidíte v Luhačovicích a v Rožnově p. R.

Prázdniny a čas dovolených jsou v plném proudu. A ještě nějaký čas budou. Avšak ve druhé půlce srpna se život ve Slováckém divadle rozběhne svým obvyklým klokotem. V pátek 21. 8. zahájíme novou divadelní sezónu s pořadovým číslem 71!  Hned v sobotu 22. srpna nás můžete vidět v Luhačovicích, v 19.30 hodin v Lázeňském divadle. Irskou baladou Studna světců v režii Igora Stránského a s hudbou Josefa Fojty zakončíme 17. ročník přehlídky komorní divadelní tvorby Divadelní Luhačovice 2015. V pondělí 24. srpna pak přijedeme do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, kde  od 20.00 hodin v amfiteátru Dřevěného městečka (pokud nám počasí nebude přát, pak v Janíkově stodole) uvedeme naši komedii Rychlé šípy a zakončíme tak Valašské divadelní léto 2015. A v konci srpna se velmi pilně budeme věnovat přípravám (divákům skrytým) všech našich titulů tak, abychom od 1. září mohli opět dennodenně nabízet prvotřídní kulturní zážitky i na domácí scéně.

Naplno se rozjede zkoušení muzikálu Chicago a také přípravy oslav 70 let od první premiéry ve Slováckém divadle (proběhnou v říjnu) budou od nás vyžadovat mnoho energie.
Stále máte možnost si zajistit vstupenky na naše poprázdninová představení sami v sekci E-VSTUPENKY, pokud platíte bezhotovostně platební kartou. Rezervovat online ani platit v hotovosti na pokladně divadla v této době nelze. Pokladna své služby v plném rozsahu obnoví ve čtvrtek 20. srpna a kromě rezervace online bude opět možné místa rezervovat i telefonicky či e-mailem a do 7 dní si vstupenky osobně vyzvednout a v hotovosti zaplatit.