Studentské a žákovské předplatné je stále v prodeji!

Jste studenti, nebo žáci? Pak neváhejte a pořiďte si speciální předplatné do Slováckého divadla! "První představení mají první dvě skupiny na konci září, ostatní začínají v říjnu a jedna žákovská skupina až v listopadu. Studentské a žákovské předplatné je proto stále v prodeji až do prvního představení," upřesňuje Monika Kalinová z marketingového oddělení divadla.

Zájemci z řad mladých diváků si mohou předplatné zakoupit i samostatně. "Obě předplatné mohou navštěvovat i jednotlivci, kteří nejsou řízení školou. Například v rámci žákovského předplatného mohou žáci a žačky přijít i sami nebo s babičkou či maminkou," doplňuje Monika Kalinová.

Žákovské skupiny (M, N, O, V) mají předplatné vždy ve středu od 17 hodin. Cena je 380 korun pro žáky a 600 korun zaplatí ostatní zájemci. Předplatné zahranuje celkem 4 tituly: Hra o pyžama, Králova řeč, Kniha o hřbitově a novinka Falešné našeptávání, jejíž premiéra je naplánována na 11. listopadu.
 
Studentské skupiny (S, E, T) mají předplatné vždy v úterý od 18 hodin. Cena je 570 korun pro studenty a 880 korun zaplatí ostatní zájemci. Předplatné zahrnuje celkem 5 titulů na Velké scéně a 1 inscenaci na Malé scéně: Vojnarka, Marvinův pokoj, Měsíc nad řekou, Zlatý drak, Hra o pyžama a na Malé scéně Čarodějnice v kuchyni.
 
Podrobnější informace o předplatném i možnostech jeho zakoupení naleznete zde.