Tereza Novotná dnes v posledním Šansonování o lásce i na vlnách Českého rozhlasu

Herečka Tereza Novotná si v současnosti užívá radostí rodičovské dovolené a nejvíce času tráví s malou dcerkou Dorotkou a čerstvou školačkou Marinkou. I tak je občas k vidění na jevišti Slováckého divadla, například v komedii Nájemníci nebo tragikomedii Táta. Dnes večer se do jejího krásného hlasu můžete zaposlouchat hned dvakrát...

Tereza Novotná se dnes spolu se svými kolegy Davidem Macháčkem, Jaroslavou Tihelkovou, Vladimírem Doskočilem, Pavlem Majkusem a klavíristkou Kateřinou Kraftovou rozloučí s hudebním projektem Šansonování - Thème l'amour (Téma Láska). Dnes máte tedy opravdu poslední možnost vychutnat si krásné šansony plné lásky a témat s láskou spojených. Představení bude odehráno na Malé scéně se začátkem v 19.00 hod.

A pokud jste zamilovaní do hlasu zmiňované herečky Terezy Novotné, tak si ve 21.30 hod. nalaďte Český rozhlas Vltava. V tu dobu bude vysílána původní rozhlasová hra Venduly Borůvkové Magdalena Dobromila. Tereza v dramatu, jehož hlavní postavou je slavná spisovatelka, dramatička  a autorka mnoha kuchařek, představuje Jindřišku Milinu Rettigovou (tzn. dceru Magdaleny Dobromily Rettigové). Hru bude možné si díky archivu Českého rozhlasu vyposlechnout i později a to až do pondělí 19. září.