Tip na vánoční dárek!

Pro velký divácký zájem jsme pro vás vymysleli speciální předvánoční akci! "Tou je vánoční nabídka představení, které nejsou součástí klasického předplatného, ale prodáváme je na takzvanou „volnou kasu“. Lístky na jednotlivá představení lze zakoupit buď samostatně, nebo i jako komplet," upřesnila manažerka divadla Jitka Honsová.

V nabídce jsou inscenace pro dětské i dospělé publikum, a to i hostujících souborů. "Pro děti nabízíme z hostujících souborů inscenace Papageno hraje na kouzelnou flétnu, Červená karkulka, Hodina Komenského a Tatínek 002. V podání Slováckého divadla pak Bílou velrybu a naši novinku, pohádkový muzikál Anička a bylinkové kouzlo. Dospělé publikum pak může zakoupit vstupenky na tituly Hra o pyžama, Mnoho povyku pro nic, Dva úplně nazí muži, Falešné našeptávání, Králova řeč, Fidlovačka, 1+2=6 a Rychlé šípy. Kompletní informace o termínech a cenách zájemci obdrží v pokladně Slováckého divadla," doplnila Honsová.

Speciální vánoční nabídku mohou zájemci zakoupit osobně v pokladně divadla vždy ve všední dny od 10 do 18 hodin a vždy hodinu před představením. Rezervace lze provést i telefonicky na číslech 572 554 455, 739 061 747 v čase od 8 do 18 hodin a vždy hodinu před představením nebo on-line na webu divadla přes sekci program nebo repertoár.