V únoru na Rychlé šípy

I přesto, že komedie Rychlé šípy oslavila v říjnu už sedmnáct let na scéně, zájem diváků zatím neopadá. "V únoru jsme pro velký divácký zájem zařadili mimořádnou reprízu Rychlých šípů. Představení se uskuteční 23. února od 19 hodin," upřesnil tiskový mluvčí divadla a herec Josef Kubáník. Vstupenky jsou již v prodeji a rezervovat si je můžete zde.

Legendární komedie Rychlé šípy oslavila 9. října sedmnáct let od premiéry. Jeden z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších kusů Slováckého divadla nastudoval režisér Robert Bellan a komedie má za sebou přes 460 repríz a na kontě téměř 125 000 diváků.

Na to divadlo ve spolupráci s redakcí DOBRÉHO DNE S KURÝREM zareagovalo originální soutěží. Její vítěz stráví jeden večer ve společnosti Rychlých šípů, ovšem ne v hledišti, jak je zvykem, ale přímo v divadelním zákulisí. Co je nutné pro vítězství udělat? "Vyfotit se na téma Kde domov tvůj? Slovácké divadlo, což je slogan našeho předplatného na příští rok," vysvětil Josef Kubáník.

Fotky pak stačí zveřejnit na Instagramu s hashtagem #kdedomovtvuj #slovackedivadlo, nebo na Facebooku.

Tu nejúspěšnější redakce otiskne a s výhercem lákavé ceny stráví večer v zákulisí a pořídí fotoreportáž, která rovněž vyjde v DOBRÉM DNU.

Soutěží se do konce roku.