Ve středu přivítá Slovácké divadlo Marka Ebena

Slovácké divadlo dbá na to, aby divákům nabízelo unikátní lahůdky hostujících umělců - ať jde o představení vyhlášeného pražského Divadla Ungelt, nebo o výjimečné koncerty. Jeden z nich publikum čeká už zítra. Do Uherského Hradiště totiž zavítají Bratři Ebenové.

"Je pro nás ctí, že jakmile před organizátory produkcí vyslovíme jméno Slováckého divadla, otvírá nám to k nim dveře," říká herec a mluvčí divadla Josef Kubáník. I když jako v případě Bratrů Ebenových musí divadelníci na samotný koncert čekat třeba i tři čtvrtě roku. A jaký je zájem o vstupenky? "Téměř je vyprodáno. Někteří diváci si zamluvené vstupenky nevyzvedli, tak jsme je dali zpátky do prodeje, ale v tuto chvíli je jich jen deset, tak očekáváme, že budou brzy pryč," dodává Josef Kubáník.

Bratři Ebenové je česká hudební skupina, kterou tvoří bratři Kryštof, Marek a David Ebenové. Nejznámější je zřejmě Marek - ten je rovněž hercem a moderátorem. Diváci jej obdivují pro jeho noblesu a chytrý humor, na který se mohou těšit i ve středu 29. května od 19 hodin ve Slováckém divadle.