Videoklip - tečka za kampaní Přeskočilo nám!

Včerejší vystoupení cimbálové muziky Harafica nazvané Zimní jízda s Haraficou a herci SD bylo opět úchvatné! A přineslo i jakési vyvrcholení kampaně k prodeji divadelního předplatného na rok 2014. Celá kampaň nese název Přeskočilo nám! a představili jsme ji v první polovině října. Její součástí byly happeningy a především nápaditá videa. Jako tečku včera na koncertě představily naše herečky a herci i písničku a k ní rovnou i videoklip.

„Hudbu napsal umělecký šéf cimbálové muziky Harafica Petr Gablas a hned, jak jsme ji slyšeli, jsme se do ní zamilovali,“ říká herec Josef Kubáník, jenž je spolu s Davidem Vacke autorem textu. Nahrávalo se v brněnském studiu, herci pak své party natočili v nahrávacím studiu divadla.
Klip diváky zavede do divadelního zákulisí a ukáže také záběry z natáčení zmiňovaných videí. Nejdojemnější ale bylo natáčení posledního záběru, na němž se podíleli diváci. „Když vidíte, že čtyři stovky lidí skáčou a tleskají s rukama nad hlavou, tak vám to slzy do očí nažene,“ vzpomíná na nedávné natáčení ředitel Igor Stránský. „Písnička a klip je shrnutím a vyvrcholením celé kampaně. Mám z toho velkou radost,“ uzavírá.
Skladbu Přeskočilo nám! Najdete ZDE… Uslyší ji také diváci před každým naším představením a v jednání je i vysílání v rádiu.
Předplatitelů na příští rok stále přibývá. Jste mezi nimi? Vánoce se blíží, konec roku 2013 také a zároveň i uzávěrka žádostí o Předplatné 2014...