Vstupenky na srpen online již teď, na září od 19. 8.! Nová sezóna se blíží!

Milí naši stálí i občasní diváci, fanoušci i vy, kteří teprve plánujete stát se členy té velké rodiny kolem Slováckého divadla! Nezdá se to, ale po několika letních týdnech, vyplněných dovolenou, odpočinkem a také úpravami a opravami v divadelní budově, se blíží zahájení další divadelní sezóny – v pořadí již šedesáté osmé! Ode dneška za 14 dní, v pondělí 19. srpna v 8.00 hodin ráno, se na čísle 572 554 455 rozjede opět telefonický předprodej vstupenek na představení, jež hrajeme v srpnu a září. Ještě před tím si však zde na těchto webových stránkách můžete rezervovat místa na dva srpnové tituly online – TADY… (Tak tomu bylo i po celou dobu letní dovolené.) Jsou jimi dvě komedie: Popel a pálenka (v hlavní roli s Květou Fialovou, hrajeme v sobotu 31. srpna od 19.00 hodin) a naše nejnovější – Nájemníci (o den dříve – v pátek 30. srpna od 19.00 hodin).

S otevřením pokladny v obvyklých hodinách (úterý až pátek od 15.00 do 18.00 + hodinu před každým představením) si budete moci vybrat i svá sedadla v některé z předplatitelských skupin Studentského a Žákovského předplatného pro školní rok 2013/2014, nabídku naleznete ZDE....
Zkrátka – další divadelní sezóna je tu a s ní i další divadelní zážitky - dojmy, smích, překvapení, rozrušení, dojetí i zamyšlení. Prožijeme je společně? Přejeme vám co nejpříjemnější zbytek léta.