Výhercům se v "Pekle" líbilo, na Hotelu Slunce také

„Čtenářům DOBRÉHO DNE stačilo odpovědět na jednu soutěžní otázku a mohli jako úplně první diváci vidět novou komedii Slováckého divadla Peklo v hotelu Westminster, a to tři dny před premiérou! Desítka výherců si s sebou vzala manžele, manželky, přítele, přítelkyně, kamarády, kamarádky a dohromady zaplnili třetí a čtvrtou řadu,“ tak referuje článek na idobryden.cz o návštěvě výherců čtenářské soutěže na jedné z generálních zkoušek komedie Peklo v hotelu Westminster. Šlo o výhru po každém z pěti kol soutěže – vstup pro dva na uzavřenou zkoušku. Po ní jsme se sešli, spolu vyfotili a režisér Robert Bellan vylosoval výherce hlavní výhry. O ní pojednává další článek na idobryden.cz. Tady oba jsou…

Článek citovaný v úvodu (ze 4. 4.) pokračuje:
„Ještě než se rozevřela opona, přišel netradiční publikum pozdravit režisér Robert Bellan. S humorem jemu vlastním prozradil, že v připravované bláznivé komedii stačil zrušit dvě role, rozloučit se s jedním hercem a také to, jaký jeho vztah s Rayem Coonym, od něhož nastudoval už před sedmi lety 1+2=6, které Slovácké divadlo má stále na programu.
Zápletky „ctihodného“ poslance Richarda Willeye (Pavel Hromádka), jeho ženy Pamely (Irena Vacková), milenky Jean (Anička Pospíchalová), jejího muže (David Vaculík), excelentního poslancova tajemníka (Jožka Kubáník), poslankyně Lily (Monika Horká), ředitele hotelu (Kamil Pulec), recepční (Jaruška Tihelková) a čínského sluhy (David Macháček) z hotelu Westminster bavily naše čtenáře více jak dvě hodiny.
"Děkujeme, bylo to super, jako ostatně asi vše, co jsme ve Slováckém divadle zatím viděli. Na to, že jsem s DOBRÝM DNEM soutěžila poprvé, to byla dobrá trefa," přiznala Monika Bídová z Kunovic. Spokojená z divadla odcházela i Tereza Horňáková z Babic. "Bylo to výborné! Jsem si jistá, že jsem Peklo neviděla naposledy!"
Po představení se nadšení čtenáři DOBRÉHO DNE nechali s režisérem a všemi herci zvěčnit na společné fotografii, podali si ruku, vyměnili pár slov a čekali, jestli slováckým lidem milovaný Robert Bellan nevylosuje právě je, aby už tuto středu vyměnili kulisy hotelu Westminster za pohostinnost hotelu Slunce v Uherském Hradišti, kde je čeká pekelná večeře s herci a noc pro dva.
Rejžova ruka vytáhla Marii Maláčovou, která přišla na představení s kamarádkou. "Hra se nám moc líbila a teď k tomu ještě další výhra!" byla nadšená naše čtenářka z Derfle. "Roky se zapojuji do soutěží vašeho týdeníku a určitě budu dál," svěřila se výherkyně, která si večeři s herci a romantickou noc v hradišťském hotelu vychutná s manželem!“


Herce viděli na jevišti i u prostřeného stolu (část článku z 11. 4.)

„"Tušila jsem, že vyhraju, většinou při mně stojí štěstí," přiznala šťastná výherkyně.
Uběhl týden a Marie Maláčová v doprovodu chotě zamířila do salonku hotelu Slunce. Tady se setkala s herci Slováckého divadla Jožkou Kubáníkem a Monikou Horkou, kteří se jí nejvíce v Bellanově komedii líbili.
"Bude s nimi sranda," věřila Marie a nezklamala se. Na téměř čtyři hodiny nezapomene stejně jako na dovolenou v Keni nebo v Egyptě. "Vydrželi bychom i déle, ale manžel měl pořád pocit, že zdržujeme," poznamenala s úsměvem. "Jožka i Monika jsou perfektní lidi, dokázali jsme se bavit úplně o všem." Rozhovory u skleničky lahodného sylvánského se točily kolem divadla, zahrádkaření, dětí, dovolených, cestování... Na talířích se mezitím objevil teplý předkrm s jatýrky, vepřová panenka s chřestem či zákusek tiramisu. Po večeři se manželé Maláčovi odebrali strávit noc v uherskohradišťském hotelu Slunce.
Herci dostali od manželů Maláčových kytici tulipánů, ti si na oplátku odnesli dvě vstupenky na představení Kdyby tisíc klarinetů. "Monika s Jožkou byli naprosto boží," shrnula Marie Maláčová zážitky ze setkání s herci Slováckého divadla a dodala: "Děkuji DOBRÉMU DNU za krásné zážitky!"“

Fotografie z obou akcí:

Josef Kubáník, Monika Horká a manželé Maláčovi v Hotelu Slunce - foto týdeník DDsK    Výherci čtenářské soutěže po uzavřené generální zkoušce spolu s herečkami, herci a režisérem komedie Peklo v hotelu Westminster - foto týdeník DDsK