Za pade nepadnem: Diváci vyprodali virtuální představení za 4 dny

Stačily pouhé čtyři dny a bylo vyprodáno. Virtuální dobročinné představení Za pade nepadnem, kterým diváci mohou podpořit Slovácké divadlo, vzbudilo obrovský zájem. A tak už v pátek 22. května přidalo do prodeje další.

„Diváci dávali najevo, že nám chtějí pomoct v těžkých dobách. Že to ale bude až taková rychlost, to jsme opravdu nečekali. Jsme z toho dojatí a chceme ze srdce poděkovat,“ netajil pohnutí ředitel divadla Michal Zetel.

Nejen že se po lístcích jen zaprášilo, ale diváci na hru o představení, které se nebude konat, přistoupili velmi sympaticky.

„Máme koupeno. Do 3. řady a pro celou rodinu. Poprvé se tak divadelního představení zúčastní i naši synové, dvouletý a čtyřměsíční,“ napsala divačka Petra Křenářová.

„Tož su smutný, že máme lístky až do 11. řady. Ale abychom lépe viděli, vezmeme kukátko,“ přidal se další s facebookvou přezdívkou Fan Fán.

I druhé představení Za pade nepadnem se (ne)bude konat na Štědrý den. A i z něj lístky, které stojí 50 korun jeden, rychle mizí. „Děkujeme, jste prostě nejlepší!“ vzkazují divadelníci svým věrným divákům.