Zítra poslední možnost vyzvednout si lístky rezervované online během letní dovolené. Pozvánka na Nájemníky, Peklo v hotelu Westminster a Donaha!

Zítřkem končí možnost vyzvednout si a zaplatit v hotovosti vstupenky rezervované online během naší letní dovolené, tj. od 4. 7. do 18. 8. Pokud si pro ně zítra, v úterý 26. 8. od 15 do 18 hodin nepřijdete do pokladny Slováckého divadla nebo telefonicky nedomluvíte jiný čas, budou místa, jež jste si vybrali, uvolněna do prodeje. Pro diváky, kteří teprve nyní uvažují o koupi, se tím pádem ve středu rozšíří výběr volných sedadel. A v neděli nás již čekají první představení – od 16.00 hodin veřejná generální zkouška novinky na Malé scéně - Fraška àla krab a od 19.00 hodin Večer s Květou Fialovou (veřejná oslava jejích 85. narozenin). Dnes však více upozorníme na trojici z nejžádanějších titulů, které ve čtyřech dnech zahrajeme v září mimo předplatné. Na dvě komedie a jeden muzikál totiž volná místa stále jsou. A to je jedinečná příležitost!

Před prázdninami vůbec nebylo jednoduché lístky na Nájemníky, Peklo v hotelu Westminster a muzikál Donaha! sehnat… Všechny tři hry nabízíme v krátkém časovém rozmezí: 9., 10. a 12. září. Mnohé z diváků tak zřejmě čeká veliké rozmýšlení, kterému z lákavých titulů dát přednost.
Peklo v hotelu Westminster pro diváky bez předplatného již v září a ani v říjnu hrát nebudeme, komedii Nájemníci v září ještě jednou ano, ale v druhé půlce měsíce je míst v téhle chvíli volných ještě méně než na dřívější reprízu v úvodu září. Jedině muzikál Donaha! je zahrnut i do říjnového herního plánu. Jeho repríza v září je ale zcela originální tím, že půjde o premiéru pro Davida Macháčka v roli Malcolma MacGregora, jednoho z šestice hlavních postav, kterou převzal po končícím Mírovi Zavičárovi.
Ještě jednou významnou změnou muzikál projde právě v pátek 12. září: do role Vicki Nicholsové se po letech vrátí Pavlína Hejcmanová. Převzala ji kdysi po odcházející Alexandře Vronské, nyní Kallusové a když se měl Pavlíně narodit syn Matěj, nazkoušela roli Vicki Tereza Novotná. Jenže tu její mateřská dovolená (již druhá) čeká právě v příštích měsících a Pavlína se z té své mateřské nyní vrací. A kromě toho půjde v září o kulatou 110. reprízu! Víckrát jsme v celé historii Slováckého divadla odehráli pouze Rychlé šípy (ty jejich „čtyřstovka“ čeká také v září).
Trojici žádaných titulů budeme hrát 9., 10. a 12. září, pokaždé od 19.00 hodin. Z posledních volných míst si můžete vybrat v sekci E-VSTUPENKY.