Červen 2024

Anička a bylinkové kouzlo se dnes odehraje klasicky v divadle

Náš milý muzikálek Anička a bylinkové kouzlo se měl dnes (tj. 30. 6. 2024) od 17.00 hod. odehrát na Kolejním nádvoří v Uherském Hradišti jako součást programu sportovně-kulturní akce Slovácké léto. Bohužel, počasí venkovní akci nepřeje, a tak pohádku přesunujeme k nám - do Slováckého divadla.  A protože divadlo je větší, než venkovní prostory, bude možné na místě ještě sehnat vstupenky.

Letní provoz pokladny SD

Milí diváci,

pokladna Slováckého divadla bude po většinu léta uzavřena. Vstupenky bude možno zakoupit pouze online přes rezervační systém s možností bezhotovostní úhrady.
Osobní prodej bude opět možný až na konci srpna.

Končí divadelní sezóna. Byla mimořádně úspěšná, shodují se všichni

Ceny, festivaly, nominace, světové premiéry, prezidentská návštěva i nové projekty. To všechno zvládlo Slovácké divadlo v uplynulých deseti měsících. „Bylo toho za celou sezónu objektivně dost, tak snad se nebudu příliš rouhat, když hrdě, ale zároveň se vší pokorou a vděkem prohlásím, že silné zážitky jsme letos přehrabovali vidlemi,“ zhodnotil úspěchy slovácké scény umělecký šéf Lukáš Kopecký.

Slovácké divadlo má spoustu důvodů k radosti

„Všichni v sobě máme něco iracionálního,“ myslí si Pavel Hromádka

Pavel Hromádka v novince Zapěklitě! ztvární městského radního jménem Šalamoun. „S biblickým Šalamounem moc společného nemá, možná může jeho jméno vystihovat, že je podobně přechytralý. Je to člověk, který si přeje udržovat řád a mít nad vším kontrolu. Ale dělá mu v tom neplechu jeden muzikant, stárnoucí rocker a šoumen Jan Grobian,“ usmívá se oblíbený herec.

Pavel Hromádka coby radní Šalamoun

Stránky