„Hrát pro naše diváky!“ To si přejí do nového roku herci Slováckého divadla

Příchod nového roku bývá tradičně spjatý s bilancováním a přemýšlením nad tím, co by se v tom novém dalo zlepšit, a vyslovením nejrůznějších přání. A jak jsou na tom s předsevzetími a přáními oblíbené tváře Slováckého divadla?

Pavel Majkus se udržuje ve formě

Vzhledem k situaci, jaká panuje ve společnosti, jsou jejich slova poměrně jednotná – chtějí především bez obav a omezení hrát pro své milované diváky.

Pavel Majkus si chce zachovat zdraví

Pavel Majkus, který září v mimořádně herecky i pěvecky náročné roli Piláta v rockové opeře Jesus Christ Superstar, si dle svých slov novoroční předsevzetí nedává. „Tedy dával jsem si je v mládí. Ale teď už jsem dospěl. Takže jediné předsevzetí, které mi zpravidla vydrží, je nedávat si novoroční předsevzetí,“ prozrazuje se smíchem herec, na kterého se diváci mohou brzy těšit hned ve dvou nových inscenacích. Představí se jednak jako Scanlon v netrpělivě vyhlížené inscenaci hudební komedie Limonádový Joe a také překvapí coby vojenský lékař Čebutykin v první novince letošního roku Tři sestry.

V novém roce 2022 si Pavel Majkus přeje dělat vše tak, aby si zachoval duševní i tělesné zdraví. „Totéž přeji i své rodině a divákům Slováckého divadla! Hlavně ať se vrátíme k hraní a nás na jevišti a diváky v hledišti to baví. A k tomu nám i vám dopomáhej Bůh,“ uzavírá Pavel Majkus.