Je nejvyšší čas objednat si předplatné na rok 2017

Jako každý rok, tak i letos vypisujeme pro rok 2017 abonmá, které nabízí tradiční jistoty pro stávající i nové předplatitele. Heslo kampaně k nadcházejícímu předplatnému zní Slovácké divadlo? Nafurt! Na jaké tituly se můžete těšit a jak si předplatné zajistit?

Stávající předplatitelé mají do konce října možnost zaplatit si předplatné na příští rok a tím si zajistit svá stávající místa. Zároveň si mohou o předplatné žádat i zcela noví zájemci. Ti mají možnost objednat si předplatné dvěma způsoby. Buď vyplněním on-line formuláře, který naleznete ZDE... Stačí si vybrat hrací den, který by vám nejlépe vyhovoval, kliknout na "Objednat", vybrat volná sedadla a dál pokračovat podle pokynů. Druhou možností je navštívit pokladnu Slováckého divadla a vyplnit formulář fyzicky. Nové žadatele začneme usazovat v průběhu listopadu a prosince.

A na jaké tituly se můžete těšit?

V příštím roce na vás čeká český milostný příběh Fráni Šrámka Měsíc nad řekou v režii Anny Petrželkové, slavný Marvinův pokoj v režii Michala Zetela, úspěšné historické drama Králova řeč, jež nastuduje Igor Stránský. Chybět nebude ani komedie režírovaná Radovanem Lipusem s názvem Falešné našeptávání či světová klasika v podobě Platonova v nastudování Břetislava Rychlíka