Neviděli jste ještě Pokrevní bratry? Dnes a ve čtvrtek máte šanci!

Dvě poslední předprázdninové reprízy oblíbeného a úspěšného muzikálu Pokrevní bratři uvedeme dnes a ve čtvrtek 21. června! "V listopadu nám skončí autorská práva, a s muzikálem se tak budeme muset rozloučit," objasňuje ředitel divadla Michal Zetel s tím, že na obě reprízy stále volné vstupenky jsou. "Nedoporučoval bych divákům čekat na listopadové představení, ten boj o vstupenky bude velký a nemusí se na všechny dostat," dodává.

I přesto, že Pokrevní bratři končí, diváci a fanoušci muzikálů nemusejí truchlit, protože divadlo už prozradilo nový titul. Tím bude známý americký jazzový muzikál Chicago. "Diváci se mohou těšit na živý orchestr, velká taneční čísla a chybět nebudou samozřejmě slavné songy," řekl mluvčí divadla a herec Josef Kubáník.

Muzikál britského dramatika, scenáristy a skladatele Willyho Russella vznikl pod taktovkou režiséra Radka Balaše. Divadlo jej poprvé uvedlo v roce 2001, po patnácti letech se rozhodlo k oblíbenému titulu vrátit. Posilou souboru se stala známá muzikálová herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová.

Vstupenky na obě reprízy jsou stále k dispozici a rezervovat si je můžete přímo zde.