I o prázdninách je možné rezervovat a kupovat vstupenky

Ještě dnešní večer a ruch na jevišti Slováckého divadla ustane. Ve středu a ve čtvrtek se totiž s Rychlými šípy stěhujeme do Amfíku Bukovina v Popovicích. Co ale bude potom? Herní plán na září je již zveřejněn. Dají se koupit vstupenky na představení plánovaná na září i během letní dovolené? Dají!

Rezervujete-li si na těchto webových stránkách v sekci E-VSTUPENKY místa v průběhu července a srpna (ještě před začátkem další divadelní sezóny), pak zaplatit kartou bude možné kdykoliv. Pro platbu v hotovosti bude systém nastaven tak, aby rezervace „počkaly“ na uhrazení až do úterý 26. srpna (včetně), přičemž pokladna bude znovuotevřena pro veřejnost v úterý 19. srpna. Z toho vyplývá, že své rezervace budete moci hotově na pokladně zaplatit od 19. do 26. 8. To už vám pracovnice pokladny budou k dispozici jako obvykle i na telefonním čísle 572 554 455. A pak vše půjde znovu jako před prázdninami, jen označení sezóny se změní: 2014/2015.

Posledními představeními právě končící sezóny 2013/2014 je tento týden trojice her: včerejší komedie Peklo v hotelu Westminster se zařadila mezi nejvyhledávanější kusy našeho repertoáru, Rychlé šípy v Amfiteátru Amfík Bukovina v Popovicích zítra a pozítří (k nim není třeba nic dodávat, jejich věhlas mluví sám za sebe) a dnes hudební komedie Utíkej, Nituško! (ta tolik známá není, je na našem jevišti mnohem kratší čas). „Peklo“ už je úspěšně za námi a  „Šípy“ jsou prakticky vyprodané, větší možnost vybrat si sedadla co nejblíže jevišti nabízí právě „Nituška“. Divadelní recenzent J. P. Kříž o ní píše: „Kouzlu Nitušky - mezi divadelníky nikdo jinak klášterní chovance neřekne - podlehl třeba i Jiří Suchý, kmet zajisté ctihodný. Také jemu v roli Celestina a Floridora učaroval kdysi nesmrtelný Oldřich Nový. Než si tu dvojroli střihl sám.“ A o něco dále ve svém textu: „Ostatně když zpívá slovácká Thálie Šulaj „pro divadlo Floridor, pro dívčí ústav Celestin...,“ mží se oči divaček skoro stejně, jako když na jevišti v té roli srdce rozdávali Nový nebo Suchý. Hejcman, Vrtáček nebo Vacke oplývají čaromocí skoro stejně podmanivou jako nedostižná Vojtková v titulní roli.“
„Nituška“ v úvodu července vám nabízí krásné melodie a příjemnou zábavu! Z dosud volných míst si vyberte ZDE