Pohádkové předplatné stále v prodeji!

Speciální Pohádkové předplatné, které divadlo začalo nabízet od 1. června, je stále v prodeji. Zájemci jej mohou zakoupit v pokladně Slováckého divadla nebo online na našich webových stránkách zde.

Pohádkové předplatné letos bude zahrnovat čtyři tituly - celosvětově známou pohádku Pinocchio v podání herců Slováckého divadla Tomáše Šulaje a Pavla Majkuse, Pohádku o nevyřáděném dědečkovi Národního divadla Brno, Kocourka Modroočka ostravského Divadla Loutek a Českého Honzu divadla LokVar.

"Po letošním úspěšném ročníku pohádkového předplatného jsme se rozhodli, že budeme v tomto trendu pokračovat i v sezóně 2017/2018. Potvrdilo se nám, že pestrý repertoár je nejlepším řešením. Naším cílem je ukázat malým divákům i jejich rodičům či prarodičům, jaké různé formy může divadlo mít,” uvedla manažerka divadla Jitka Honsová.

"Zájem o pohádkové předplatné je obrovský, a protože se osvědčilo, nabídneme letos divákům poprvé dvě skupiny. Vybrat si budou moci ze dvou časů, a to v neděli ve 14 a 17 hodin. První pohádku uvedeme v říjnu,” doplnil tiskový mluvčí divadla a herec Josef Kubáník.

První pohádku Pinocchio uvedeme v neděli 8. října od 14 a 17 hodin.