Rychlé šípy odhalí fotky hereckého souboru v životní velikosti

Chcete se vyfotit s hercem Zdeňkem Trčálkem, Irenou Vackovou a dalšími herci, ale nemáte odvahu navštívit je v zákulisí? Nebo byste rádi zjistili, jak vysoký je Petr Čagánek, či jestli platí, že nejmenší z pánského souboru je David Vaculík? I to jsme možná měli na zřeteli, když jsme připravovali unikátní sérii portrétů našeho hereckého souboru. Dvaadvacet snímků v životní velikosti bude odhaleno už tento pátek po další repríze nejúspěšnější komedie Slováckého divadla Rychlé šípy.

“Odstartujeme tak oslavy zápisu do České knihy rekordů,” oznamuje ředitel Michal Zetel s tím, že u odhalení fotek budou asistovat i samotní aktéři v kostýmech slavných komiksových hrdinů. “Herci jsou naší největší devizou, kvůli nim se do divadla chodí, a tak je přirozené, že jim chceme ve foyer věnovat opravdu důstojný prostor,” dodává ředitel. Fotky pocházejí z ateliéru Marka Malůška, autorkou koncepce je naše kmenová výtvarnice Eva Jiřikovská. Pro ty, kterým se budou nové snímky líbit, máme připraveny zmenšené varianty jako záložky do knih s vlastnoručními podpisy herců.

A když už jsme zmínili Rychlé šípy, musíme vám prozradit, že i letos se tato veselá partička plánuje vydat do Amfíku Bukovina. Dnes uvolňujeme do prodeje vstupenky na 1. července! Rezervujte ZDE...