Rychlé šípy v pondělí získaly nového Štětináče

Speciální repríza Rychlých šípů zahájila tento týden oslavy 70. narozenin divadla. Ihned po jejím skončení přišlo na překvapení pro ředitele Michala Zetela. Ten se totiž nedávno neubránil vlastnímu srovnání se se svým předchůdcem. „Igor Stránský je radostný a temperamentní člověk, velmi vtipný, šarmantní a srdečný. Já jsem sice pro každou legraci, ale moc to na mně není vidět. Přece jen je ve mně asi cosi úřednického a jaksi zamračeného. Postrádám jeho grácii a nenucenost, společnost bavit neumím. Rád se ale nechám vést mými kolegy a budu doufat, že se brzy tím komediantem v nejlepším slova smyslu stanu."
A tak se herci rozhodli k odvážnému kroku… Nabídli mu, aby se přidal do jejich "rychlošípácké" party v roli Štětináče. „Kdo jiný by jej měl hrát než nový ředitel. Vždyť se na něj podívejte, vypadá úplně jako on," smáli se herci. A nový ředitel? Roli s chutí přijal. Diváci se tak mohou těšit, že od listopadu jej na jevišti v roli Štětináče uvidí.

A co se v divadle bude dít dnes?
Od 19 hodin bude pro diváky připraven recitál Marty Kubišové "S nebývalou ochotou...".  Vstupenky si můžete rezervovat ZDE...

Zdroj: http://slovacky.denik.cz/kultura_region/reditel-slovackeho-divadla-hral-...