Slovácké divadlo odkládá premiéru parodie Limonádový Joe

V sobotu 20. listopadu měla být ve Slováckém divadle uvedena premiéra slavné parodie na westerny Limonádový Joe v režii Martiny Schlegelové s Jiřím Hejcmanem v titulní roli. Bohužel k tomu nedojde, plány divadelníkům překazila další vlna pandemie.

„Jeden ze členů souboru onemocněl covidem, a protože byl v kontaktu v podstatě se všemi ostatními herci, bylo nutné provést testy i u nich a eliminovat případné infekční kolegy. Tím se zcela ochromil provoz divadla,” vysvětluje herec a mluvčí slovácké scény Josef Kubáník.

Divadlo kvůli tomu zrušilo čtyři představení v tomto týdnu, o těch dalších rozhodne ve chvíli, kdy bude znát výsledky testovaných.

„Upínáme se ale k tomu, že najdeme řešení, i když by mělo jít o záskoky menších rolí v již uváděných inscenacích, a věříme také, že proběhne Noc divadel naplánovaná na 20. listopadu, byť bude s jiným programem. Místo avizované premiéry Limonádového Joea s největší pravděpodobností uvedeme komedii Perfect Days, ale to definitivně potvrdíme na začátku příštího týdne,” dodává Josef Kubáník s tím, že o aktuální situaci budou divadelníci průběžně informovat na svém webu.