Slovácké divadlo pořádá koncert finalisty SuperStar Štěpána Urbana

“Jsme první!” tak zní slogan Slováckého divadla na rok 2016 a den co den se stává skutečností. Na začátku týdne jsme oznámili, že budeme jako první zapsáni do České knihy rekordů a nyní jsme se rozhodli, že opět jako jedni z prvních uspořádáme koncert finalisty SuperStar Štěpána Urbana. Ten má ke Slováckému divadlu velmi blízko, na jeho prknech hraje v komedii Sám na dva šéfy a několikrát oblíbenou uherskohradišťskou scénu zmínil i v přímých televizních přenosech. “Koncert proběhne 17. dubna a moc se na něj těším,” potvrdil sympatický student velehradského gymnázia s tím, že zahraje za doprovodu kapely a publiku představí i několik hostů.

“Vstupenky jsme začali prodávat ve středu večer a z téměř čtyř set lístků jich zbývá poslední stovka. Uvažujeme tak o přidání dalšího termínu, ale to všechno záleží na Štěpánovi, agentuře, která jej zastupuje, a také na našem programu,” říká mluvčí divadla Josef Kubáník.

Štěpán Urban skončil ve finále SuperStar na druhém místě, porazila jej Emma Drobná. Oba zpěváci ale zůstávají v přátelském kontaktu. Slovenskou rusovlásku tak mohli před několika dny vidět diváci v hledišti Slováckého divadla, kde navštívila další reprízu již zmiňované komedie Sám na dva šéfy.

Vstupenky na Koncert Štěpána Urbana ZDE...