Štěpán Urban: „Přijďte, budu strašně šťastný“

Štěpán Urban - to je jméno finalisty pěvecké soutěže SuperStar. Osmnáctiletý rodák z Uherského Hradiště a v součastnosti student velehradského gymnázia si svým zpěvem získal obdiv nejen fanoušků, ale i porotců soutěže. Několikrát zvítězil v celorepublikové folkové Bráně, což je nástupce legendární Porty, je členem místní kapely The Guises, skládá vlastní muziku a píše vlastní texty.
A kromě toho si získal i pozornost návštěvníků našeho divadla. Tento velmi talentovaný mladík je totiž zaujal rolí muzikanta v černé komedii Pohřbívání aneb Zítra se bude pohřbívat všude a také jako člen kapely v komedii Sám na dva šéfy. A nejen proto se Slovácké divadlo se Štěpánem Urbanem dohodlo na uspořádání koncertu. Po tom, co se vstupenky na první termín během prvního dne prodeje téměř vyprodaly, přidali jsme do prodeje ještě jeden termín. Kdy tedy na koncert vyrazit, co od něj čekat a jak si zajistit vstupenky? Dočtete se v následujícím minirozhovoru...

Štěpáne, co můžete prozradit o koncertu?
Koncert se uskuteční pod mým jménem. Určitě přijde spousta hostů a budeme hrát s mojí kapelou The Guises, se kterou se chystáme natáčet debutové album. Písničky mám hotové, takže jsem připravený. Na koncert přijďte, budu strašně šťastný.

Kdy se koncert uskuteční?
Budou dva. První proběhne v neděli desátého dubna od devatenácti hodin, druhý o týden později, taky od devatenácti hodin.

 Můžou vás ještě diváci někde vidět?
Chystáme s kapelou nějaké koncerty. Jinak ještě účinkuji v komedii Sám na dva šéfy, kde hraji v kapele. Na tu vás taky rád zvu.

Vstupenky na koncert Štěpána Urbana můžete rezervovat ZDE...