Vybíráme nové logo

Modernizace Slováckého divadla, tak jak se k ní zavázal ředitel Michal Zetel, pokračuje. Po novinkách, kterých si všimne každý návštěvník, jenž do budovy vstoupí, se s kolegy zaměřuje na další inovace. Nyní je na řadě nový vizuál. Termín k odevzdání návrhu na logo Slováckého divadla před pár dny skončil a vedení divadla nyní celou soutěž vyhodnocuje...

“Vybíráme z 308 návrhů, které do soutěže přihlásili jejich autoři, což je opravdu nečekaně vysoké číslo. Na druhou stranu je to potvrzením naší výjimečnosti, protože být autorem vizuálu tak respektované a uznávané firmy, jakou je Slovácké divadlo, je velká prestiž,” říká herec a mluvčí divadla Josef Kubáník. Návrhy, jejichž autory zná v divadle jen jediný člověk, a to tajemnice uměleckého provozu, posuzuje několik lidí. “O konzultaci jsme požádali i uznávaného Aleše Najbrta, jehož studio vytvořilo vizuál České televizi, Kontu Bariéry, České filharmonii či karlovarskému filmovému festivalu,” dodává Josef Kubáník.

Uvažujeme také o výstavě, na které bychom některé návrhy představili, vše bude ale záviset na konečném rozhodnutí. To by mělo padnout v násedujících týdnech. Představením nového vizuálu bychom pak po prázdninách chtěli zahájit další divadelní sezónu.