Za dobrý skutek na předpremiéru Pokrevních bratrů

Během toho, co pro vás pilně studujeme vrcholné představení letošní sezóny – muzikál Pokrevní bratři, jsme se pustili spolu s týdeníkem Dobrý den s Kurýrem do zajímavé akce. Nabízíme  volný vstup na předpremiéru této hry některým z vás, kteří v nejbližší době zavítají na transfuzní oddělení uherskohradišťské nemocnice a darují krev…

Stačí drobný skutek - nechat si odebrat malé množství červené tekutiny z žil. Za to v nemocnici obdržíte speciální žeton, který pak nalepíte do soutěžního kuponu z Dobrého dne a zašlete nebo odnesete na adresu jejich redakce. Každý týden, až do začátku listopadu, pak bude probíhat slosování o vstupenky, které výhercům zajistí, že budou jedněmi z prvních diváků nejočekávanějšího titulu letošního roku. Navíc budou mít tito šťastlivci šanci nahlédnout do zákulisí divadla a setkat se s některými herci.
"Slovácké divadlo těm, kteří myslí i na druhé, velmi fandí. Pro všechny nové dárce krve připravíme v divadle velký zážitek,” slibuje mluvčí divadla Josef Kubáník.

Propojení příběhu bratrů, kterým v telě koluje stejná krev, s dlouhodobou snahou našeho divadla pomáhat druhým se zdá být velmi symbolickým.