Zahajujeme předprodej předplatného pro nejmenšího diváka! Novinkou je skupina Junior

Ode dneška zahajujeme předprodej předplatného pro nejmenší a mladé diváky! "Červen a následně pak celý začátek školního roku se bude točit okolo předplatného pro nejmladší a mladou generaci. Zásadní novinkou je obohacení předplatného o novou skupinu – Junior, která je určena pro starší děti. Juniorům nabídneme celkem tři představení, vždy v neděli od 17 hodin. Kompletní informace o předplatném naleznou zájemci také na našich webových stránkách," upřesnila Monika Kalinová z marketingového oddělení divadla.

Pohádkové předplatné, které divadlo nabízí ve dvou termínech, a to v neděli od 14 a 17 hodin, nabídne malým návštěvníkům 4 tituly. "Nejmladší děti se po prázdninách a v příštím roce mohou těšit na pohádkový muzikál Anička a bylinkové kouzlo v podání našeho souboru a v režii Jakuba Macečka, pohádku Papageno hraje na kouzelnou flétnu  Národního divadla Brno, Červenou Karkulku Divadla Lampion Kladno a titul Tatínek 002 v podání Divadla LokVar Praha," prozradila manažerka divadla Jitka Honsová.

"V rámci novinkového předplatného Junior uvidí mladí diváci tituly Bílá velryba v podání Slováckého divadla a v režii Michala Skočovského, Poslední trik Georgese Méliese  Divadla Drak Hradec Králové a inscenaci Hodina Komenského  Divadla loutek Ostrava," dodala manažerka.

Pohádkové, Žákovské, Studentské předplatné a nově i Junior si nyní zájemci mohou objednat vyplněním formuláře na webových stránkách divadla zde, telefonátem do pokladny divadla nebo tamtéž osobně.

Kompletní informace o titulech, cenách a časech jednotlivých představení naleznete rovněž v sekci "předplatné".