Za pade nepadnem!

Život se pomalu začíná vracet do starých kolejí, divadla a další kulturní instituce však pociťují obrovské ztráty. Právě v této nelehké situaci mohou diváci podpořit Slovácké divadlo díky jedinečnému projektu, který nese název Za pade nepadnem.

„Říkám, že su z Prahy,“ směje se František Maňák

V minulém týdnu se mladá posila Slováckého divadla opět po pauze vrátila na prkna, která znamenají svět, a to rovnou v legendárních Rychlých šípech, kde ztvárnila roli Štětináče. František Maňák je v angažmá na uherskohradišťské scéně už dva roky. V srdci Slovácka se cítí dobře a místní naturel je mu blízký.

Hledáme do týmu mzdovou účetní

Jako by Slovácké divadlo nemělo dost starostí s přesouváním neodehraných představení, o prázdninách z divadla ještě odchází mzdová účetní. Proto hledáme do svých řad novou a spolehlivou posilu. Jedná se o zkrácený pracovní úvazek (30 hodin týdně) na dobu určitou od 10. 8. 2020 do 31. 8. 2021 s možností prodloužení.

Ve středu divadelníci odvysílají Kdyby tisíc klarinetů

Je to osm let a pár dnů, kdy Slováckým divadlem premiérově zněly písně ze slavného muzikálu Divadla Na zábradlí Kdyby tisíc klarinetů. Hrál se úspěšně více než dva roky a ve středu večer si ho mohou milovníci typického humoru Jiřího Suchého a písniček ze slavného divadla Semafor připomenout na Facebooku Slováckého divadla.

Stránky

Přihlásit se k odběru Slovácké divadlo RSS