Prosinec 2023

Silvestrovská Pohovka s herci Slováckého divadla

Už pětkrát si herec a moderátor Josef Kubáník pozval do Slováckého divadla hosty na živé natáčení jeho rozhlasového pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka. Vedle osobností, jakými byli Simona Stašová, Ondřej Brzobohatý, Bára Hrzánová nebo Chantal Poullain, se jich zúčastnili i herci Slováckého divadla. Český rozhlas Zlín se rozhodl na Silvestra odvysílat to nejlepší, co od slováckých herců během zábavných večerů zaznělo.

Jožka Kubáník na rozhlasové Pohovce hostil už mnoho svých kolegů

Silvestr bude veselý. „Už teď se děsím Davida Vaculíka,“ směje se Jitka Hlaváčová

Silvestrovská představení Slováckého divadla jsou ta, na která se nejvíc těší nejen diváci, ale i herci. Pro jeden jediný večer v roce je totiž dovoleno vše a herci toho patřičně využívají. Letos se naplno vyřádí s romantickou komedií Třináctkrát za svědka.

David Vaculík vymýšlí silvestrovské fórky na kolegy

„Divadlo spadne smíchy.“ Zamilovaný velvyslanec spustil předprodej

I když rok 2023 ještě neskončil, Slovácké divadlo se pilně připravuje na první premiéru roku 2024. Sezónu zahájí ve velkém stylu, komedií Zamilovaný velvyslanec plnou gagů, převleků a nedorozumění. A protože diváci se už nemohli dočkat vstupenek, divadlo spustilo předprodej na premiéru i první reprízy.

V divadle právě vzniká další mimořádná komedie

„Místo kapra tu najednou byl Kuba,“ vzpomíná Jiří Hejcman na narození syna

Že se druhý syn hereckého páru Pavlíny a Jiřího Hejcmanových narodil na Štědrý den, není pro příznivce Slováckého divadla žádnou novinkou. Letos oslaví Jakub už osmé narozeniny. Při té příležitosti zavzpomínal jeho tatínek na to, jak netradiční Štědrý den tehdy probíhal.

Kubík Hejcman se narodil na Štědrý den

„Nestíháme, ale je nám to jedno,“ říká o prvních Vánocích s dvojčátky umělecký šéf

Už v srpnu si umělecký šéf Slováckého divadla Lukáš Kopecký a jeho manželka Barbora nadělili ten nejhezčí dárek, a rovnou dvojitý. Na svět přišly jejich holčičky Adina a Nika, a tak rodinu čekají první vánoční svátky s miminky. A jak úspěšný režisér prozrazuje, i když jsou holčičky stále malinké, zdá se, že Vánoce už aspoň trochu zaznamenají.

Kopečtí prožijí první Vánoce s dvojčátky

Stránky