Herci odměnili diváky večeří

Speciální bonus v podobě večeře s oblíbenými protagonisty u příležitosti desátých narozenin komedie 1+2=6 (Jeden a dvě je šest), to je dárek, který minulý týden obdrželi diváci Slováckého divadla, bankéřka Veronika a chemik Luboš. S herci Josefem Kubáníkem a Zdeňkem Trčálkem vyrazili do známé uherskohradišťské restaurace Beef&Beer.

Veronika a Luboš vyhráli večeři při poslední červnové repríze. Do Beef&Beer pak s herci vyrazili minulý týden. "Dali jsme si výborné steaky a víno a zjistili, že toho máme hodně společného – třeba výlety po vlastech českých. My se Zdeňkem jsme byli v Orlických horách na začátku prázdnin, oni se chystají teď, tak jsme jim dali tipy. Verča s Lubošem jsou z Napajedel a chodí k nám do divadla pravidelně. Naposledy viděli Královu řeč, teď jsme jim doporučili muzikál Pokrevní bratři," prozradil tiskový mluvčí divadla a herec Josef Kubáník.

Komedie 1+2=6 letos slaví desáté narozeniny a na tento týden herci připravují pro diváky ještě jeden speciální dárek. "Ten se dozvědí ti, kteří nás sledují na Facebooku," naznačil Josef Kubáník.

Hru komediografa Raye Cooneyho nastudoval v roce 2007 se souborem režisér Robert Bellan. Od letošní sezóny bude mít komedie novou posilu v podobě herečky Terezy Hrabalové, která ztvární roli Vicki Brownové.

První repríza v letošní sezóně proběhne už příští pátek 8. září a vstupenky jsou stále k dispozici. Rezervovat si je můžete zde.